Wysokie buty z czerwoną podeszwą

Znaczną popularnością wśród amatorek butów na wysokim obcasie, cieszą się szpilki bardzo ekskluzywnego, francuskiego projektanta Christiana Louboutina. W tym roku proponuje on przede wszystkim eleganckie szpilki z intrygująca, czerwoną podeszwą.

Ze względu na bardzo cenione i szanowane nazwisko tegoż projektanta, jego obuwie osiąga nierzadko bardzo wysokie ceny, niejednokrotnie w granicach kilkuset złotych. Okazuje się jednak, iż mimo wysokiej ceny jest to obecnie jedne z najbardziej pożądanych butów damskich na świecie. Co prawda, buty Louboutina trudno dostać w Polsce, jednakże kupić je można z powodzeniem na zagranicznych aukcjach, najczęściej brytyjskich i francuskich.

Powiedzieliśmy już, iż te oryginalne i niezwykle seksowne szpilki są obuwiem dość drogim, ale bardzo awangardowym, eleganckim i nowoczesnym, a tym samym – niezwykle modnym. W takich butach na ekranach pojawiają się obecnie największe gwiazdy i sławy, takie jak  Sarah Jessica Parker, Cheryl Cole czy piękna Victoria Beckham. W czym jednakże tkwi sekret tych, zdawałoby się, zwykłych, wysokich szpilek z czerwonymi podeszwami?

Nie od dziś przecież wiadomo, iż damskie szpilki są synonimem elegancji i seksapilu w najlepszym wydaniu. Doskonale pasują na wszelkie ważne uroczystości i oficjalne imprezy, gdzie przecież każda kobieta pragnie zaprezentować się w nietuzinkowym stroju i dopasowanymi dodatkami. Okazuje się, iż klasyczne i tradycyjne już czarne szpilki mogą stanowić galanterię nieco przestarzałą i staroświecką, chociaż oczywiście sprawdzoną i niemal uniwersalną.

Wychowujący się, jak sam przyznaje w towarzystwie kobiet, projektant Christian Louboutin, postawił w swoich projektach przede wszystkim na kolor najbardziej kojarzony z kobiecością i zmysłowością – na czerwień. Dodając czerwoną podeszwę do i tak już seksownych wysokich szpilek, Francuz osiągnął niebywały wręcz sukces. Proponuje on swoim wielbicielkom nie tylko standardowe, czarne buty, ale również modele bardziej ekstrawaganckie, białe, różowe czy wręcz wielobarwne. Ich wspólną cechą, bez względu na występowanie dekoracyjnych detali, błyszczących diamencików czy misternych haftów jest właśnie zwracająca na siebie uwagę, słynna czerwona podeszwa.

Pragnąc zapewnić sobie niezwykle przebojowy, ekskluzywny, ale również niesamowicie pociągający wizerunek, setki kobiet na całym świecie wybierają charakterystyczne szpilki Luoboutina. Bez wątpienia obuwie takie dodaje im pewności siebie i klasycznej, zmysłowej elegancji, przy jednoczesnym zapewnieniu naturalnego komfortu, związanego z użyciem najlepszych i najtrwalszych materiałów.